top of page

Ken Walters Group

Public·107 members
Vissarion Sharapov
Vissarion Sharapov

Sanah I Dawid Podsiado Ostatnia NadziejaPrzypomnijmy, utwór "Ostatnia nadzieja" miał swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Duet z Dawidem Podsiadło pojawił się na trzecim studyjnym albumie sanah. Artystka przyznaje, że "Uczta" to najważniejszy do tej pory projekt w jej życiu. Do współpracy zaprosiła wielu artystów, m.in.: Anię Dąbrowską, Kwiat Jabłoni, Grzegorza Turnaua, Artura Rojka czy Natalię Grosiak. Singiel "Ostatnia nadzieja" błyskawicznie stał się numerem 1 w karcie na czasie na YouTube i trafił na szczyty list przebojów.
sanah i Dawid Podsiado ostatnia nadziejaJuż od kilku miesięcy mówiło się o tym, że najnowszy album Dawida ukaże się jeszcze w tym roku. Informacje te potwierdził sam artysta w kwietniu, wraz z premierą nagranego z sanah utworu Ostatnia nadzieja. Już wtedy Podsiadło zdradził, że na jego płycie także pojawi się duet z Zuzą i ma już wybrane utwory, które zostaną wydane jeszcze przed ukazaniem się albumu.


Po premierze singla ostatnia nadzieja z sanah artysta zabrał głos w swoich mediach społecznościowych, zdradzając, że utwór zasilający album Uczta to nie jedyny efekt wspólnego muzycznego przelotu Podsiadło i sanah. Duet ten zasili również tracklistę nadchodzącej płyty Dawida!


Ostatnia nadzieja (zapis stylizowany na "ostatnia nadzieja") - Utwór sanah i Dawida Podsiadło z płyty Uczta. Utwór został wydany premierowo w radiu RMF FM 14 kwietnia 2022 roku.


"Ostatnia nadzieja" by sanah and Dawid Podsiadło is a song about finding hope against all odds. It follows the journey of two characters, one of whom is fleeing his home with nothing but a bottle of liquor and a desire for freedom, while the other is trying to make a better life for herself but keeps finding obstacles in her way. Despite their struggles, the songs suggests that each of them still has a glimmer of hope to keep them pushing forward. The chorus, in which sanah and Dawid Podsiadło sing together, serves as a reminder that no matter what hardships life may bring, believing in yourself and striving to accomplish something can bring a sense of purpose and joy. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page